<

Ημέρες και Ώρες Συνεργασίας



Ώρες συνεργασίας Εαρ. Εξάμηνο 2019-2020

05-05-2020


ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΩΡΕΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΩΝ ΕΑΡIΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2019-2020

Α/Α

ΔΙΔΑΣΚΩΝ

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

1

Αγγελίδης Παντελής

 

 

14.00-15.00

9.00-10.00

 

2

Ασημόπουλος Νικόλαος

 

11.00-13.00

ΓΡΑΦΕΙΟ 3303 

ΚΟΙΛΑ

 

 

 

3

Γαύρος Κωνσταντίνος

8.00-11.00

8.00-14.00

 

 

 

4

Γκανάτσιος Στέργιος

 

 

 

 

 

5

Δασυγένης Μηνάς

 

10.00-12.00

 

 

 

6

Ζυγκιρίδης Θεόδωρος

 

 

 

11.00-12.00

13.00-14.00

7

Λούτα Μαλαματή

 

17.00-19.00

12.00-14.00

 

 

8

Μάστορας Ιωάννης

 

 

 

 

 

9

Μαυροζούμης Κωνσταντίνος

 

 

 

 

 

10

Μπίμπη Σταματία

13.00-14.00

 

13.00-14.00

 

 

11

Μπίσμπας Αντώνιος

 

16.00-20.00

 

 

 

12

Μπουχουράς Αγγελος

 

13.00-14.00

14.00-15.00

16.00-17.00

 

13

Παρίσης Κωνσταντίνος

12.00-14.00

ΓΡΑΦΕΙΟ 3305

ΚΟΙΛΑ

 

 

 

13.00-14.00

ΓΡΑΦΕΙΟ 3305

ΚΟΙΛΑ

14

Πλόσκας Νικόλαος

10.00-11.00

10.00-11.00

 

10.00-11.00

 

15

Πουλάκης Νικόλαος

10.00-14.00

 

10.00-13.00

 

15.00-18.00

16

Σαρηγιαννίδης Παναγιώτης

16.00-17.00

 

16.0017.00

 

 

17

Στημονιάρης Δημήτριος

 

 

10.00-14.00

Κοίλα

 

 

18

Ταβουλτζίδου Σταυρούλα

 

 

10.00-12.00

ΚΟΙΛΑ (δίπλα στο γραφείο ERASMUS)

 

 

19

Τσιαμήτρος Δημήτριος

 

11.00-14.00

ΚΟΙΛΑ

 

12.00-13.00

ΚΟΙΛΑ

 

20

Τσίπουρας Μάρκος

 

 

 

14.00-16.00

 

21

Φραγκούλης Γεώργιος

 

12.00-14.00

ΚΟΙΛΑ

 

 

14.00-18.00

ΚΟΙΛΑ

22

Χριστοφοριδης Γεώργιος

14.00-17.00

ΓΡΑΦΕΙΟ 301Α

ΚΟΙΛΑ

 

 

 

 

23

Κυριακίδης Θωμάς

 

 

14.00-16.00

10.00-11.00

 

24

Κόντης Ελευθέριος

 

 

 

11.00-12.00

13.00-14.00

25

Λαζαρίδης Βασίλειος

14.00-15.00

 

 

 

14.00-15.00

26

Πρωτοψάλτης Αντώνιος

 

13.00-15.00

14.00-16.00

 

 

27

Αμανατιάδης Σταμάτης

 

 

 

 

13.00-15.00

28

Αναστασόπουλος Ανδρέας

 

 

 

12.00-13.00

και 17.00-18.00

 

29

Βαρδάκας Ιωάννης

 

 

 

 

15.00-16.00

30

Δημόκας Νικόλαος

 

 

 

 

16.00-17.00

31

Περάκης Κωνσταντίνος

13.00-15.00

 

 

 

 

32

Μπουλογεώργος Αλέξανδρος-Απόστολος

 

13.00-14.00

 

 

 

33

Πιτιλάκης Αλέξανδρος

 

13.00-14.00

 

 

 

34

Φιλιππίδης Κωνσταντίνος

 

 

12.00-14.00

 

 

35

Κωνσταντάς Γεώργιος

 

 

12.00-13.00

ΓΡΑΦΕΙΟ 208

12.30-13.30

ΓΡΑΦΕΙΟ 208

 

 

36

Δημητριάδης Δημήτριος

 

14.00-18.00

ΚΟΙΛΑ

8.00-14.00

ΚΟΙΛΑ

10.00-16.00

ΚΟΙΛΑ